MARCINBANE.LV INTERNETA VEIKALA NOTEIKUMI

Pirms katra pirkuma veikšanas, rūpīgi izlasiet SIA „HAIRTEX” piederošā interneta veikala marcinbane.lv lietošanas noteikumus (turpmāk – Noteikumi). Veicot pirkumu marcinbane.lv, Jūs piekrītat Noteikumiem un apņematies tos ievērot. SIA „HAIRTEX” ir interneta veikala marcinbane.lv īpašnieks un uzturētājs. 
SIA „HAIRTEX” ir tiesīgs jebkurā laikā pēc saviem ieskatiem mainīt marcinbane.lv Noteikumus un jebkuras izmaiņas stājas spēkā ar brīdi, kad tās tiek publicētas marcinbane.lv. Marcinbane.lv dizains un publicētie materiāli ir autortiesību aizsardzības objekti. Marcinbane.lv izvietotās preču zīmes, logotipi un pakalpojumu zīmes ir sadarbības partneru reģistrētas vai nereģistrētas preču zīmes. Marcinbane.lv lietošana tiek uzskatīta par katra Lietotāja pilnīgu piekrišanu šiem Noteikumiem.

 

1. PREČU PASŪTĪŠANAS UN PIEGĀDES NOTEIKUMI

 • Visas preču cenas ir norādītas EUR, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli 21%. 
 • Preču piegādes izmaksas nav iekļautas cenā. Piegādes izmaksas ir norādītas atsevisķi.
 • Ja prece, pasūtījuma brīdī nav noliktavā, mēs 100% garantējam naudas atgriešanu.
 • Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no preces pieejamības noliktavā. Par piegādes termiņu Jūs informēs veikala administrators.

Pasūtījumu veikšana

 • Ielogojieties vai reģistrējieties SIA „HAIRTEX” internetveikalā marcinbane.lv.
 • Izvēlieties sev vajadzīgo preci un piegādes veidu.
 • Apstipriniet pasūtījumu.
 • Apmaksājiet pasūtījumu.
 • Pasūtījums tiek uzskatīts par veiktu tajā brīdī, kad nauda ir ieskaitīta SIA „HAIRTEX” kontā.

Preču piegāde

 • Pasūtījumi, pēc maksājuma ienākšanas kontā, tiek piegādāti 1 līdz 7 darba dienu laikā no apmaksas saņemšanas brīža.
 • Pasūtījuma izpildes termiņš var būt ilgāks gadījumā, ja prece nav sagatavota ražotāja noliktavā.
 • Mūsu administrators vienmēr sazinās ar pircēju, lai apstiprinātu pasūtījumu un precizētu piegādes vietu un laiku.
 • Preču piegāde Rīgas pilsētas robežās ir BEZMAKSAS, ja pirkuma summa pārsniedz 70,00 EUR un svars nepārsniedz 2 kg. 
 • Rīgas robežās, pirkumiem zem 70,00 EUR, rēķinam automātiski tiek pieskaitīti piegādes izdevumi atkarībā no izvēlētā piegādes veida.
 • Saņemot pasūtījumu interneta veikala telpās (darba dienās no plkst. 9:00 līdz 17:00), par piegādi NAV JĀMAKSĀ. 
 • Piegādes izmaksas Latvijā (ārpus Rīgas robežām) tiek saskaņotas individuāli, atkarībā no vēlamās saņemšanas vietas un veida.
 • Pārdevējam ir tiesības atkāpties no augstāk minētajiem piegādes termiņiem, ja norādītā piegādes adrese ir kļūdaina, vai ja adresāts neatrodas norādītajā adresē un neatbild uz telefona zvaniem.
 • Jūsu pirkums, pirms nodošanas kurjeram, tiek iesaiņots kartona kastē, vai citā necaurspīdīgā iepakojumā, lai nodrošinātu pasūtījuma konfidencionalitāti un aizsargātu pret iespējamajiem bojājumiem transportēšanas laikā.
 • Iepakojuma ārpusē tiek norādīts preču saņēmējs un piegādes adrese.

 

2. ATTEIKUMA TIESĪBAS

Ja vēlaties atteikties no pirkuma:

Latvijas Republikas Ministru Kabineta Noteikumi Nr.207 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka patērētājam ir tiesības atkāpties no līguma (pirkuma) 14 kalendāro dienu laikā un atgriezt interneta veikalā iegādāto preci pārdevējam. Atteikumu var pieprasīt tikai tad, ja Jūs varat uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme vai kvīts). Atgriežot produktu tam jābūt atbilstošā, nebojātā produkta iesaiņojumā.


Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", un marcinbane.lv patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Parfimērijas un kosmētikas izstrādājumi tiek pieņemti, ja oriģinālais iepakojums nav atvērts un bojāts.

Lai vienotos par preces atgriešanu, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: [email protected] vai pa tālruni: +371 27058950, norādot pasūtījuma specifiku.

Atsakoties no preces, nauda par notikušu piegādi netiek atmaksāta.

 

3. INFORMĀCIJA PAR PRECĒM UN ATTĒLIEM

Preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Produkta krāsa vai iepakojuma tilpums realitātē var atšķirties no attēlos redzamā.


SIA HAIRTEX PRIVĀTUMA POLITIKA

1. SIA “HAIRTEX” (reģistrēts Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrā, reģ.nr.40103255456, juridiskā adrese: Cēsu iela 31/3, LV-1012, Rīga, Latvija) (turpmāk – HAIRTEX), ir Pārzinis, kas izpilda Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulas Nr.2016/679 prasības Latvijā.

Šī Privātuma politika izskaidro, kā HAIRTEX apstrādā personas datus, kad tiek izmantoti mūsu pakalpojumi. Šī politika attiecas uz visa veida personas datu apstrādi, ko HAIRTEX ievāc no mājas lapām, e-pastu sarakstes, aplikācijām, logrīkiem, anketām, līgumiem un citiem avotiem.

Personas datu ievākšana un izmantošana

2. Neatkarīgi no kuras valsts jūs piekļūstat HAIRTEX pakalpojumiem, personas datu apstrādē tiek ievēroti Regulas noteikumi. Jūs esat informēti, ka Jūsu personas dati Latvijā var tikt apstrādāti arī uz šīs valsts likuma pamata.

3. SIA „HAIRTEX” informē, ka norādot savu e-pasta adresi, piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē un uz to var tikt nosūtīta no interneta vietnes www.marcinbane.lv paziņojums/atgādinājums par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem preču pasūtījumiem.

4. Jūs esat informēts, ka lietojot interneta vietni www.marcinbane.lv, SIA „HAIRTEX” vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.marcinbane.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un uzskaitīt:

4.1. tīmekļa vietņu kopējo apmeklējumu skaitu;

4.2. katras konkrētās tīmekļa vietnes apmeklētāju skaitu;

4.3. www.marcinbane.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēna vārdus;

4.4. IP adreses;

4.5. citus datus, kuru izmantošanas mērķis ir sistēmu administrēšanas nolūkos, kā arī lai kontrolētu www.marcinbane.lv interneta vietnes izmantošanu un organizētu tās uzlabošanu.

Personas datu apstrādes mērķi un tiesiskie pamati

5.SIA “HAIRTEX” apstrādā personas datus galvenokārt šādiem mērķiem:

 • Pakalpojumu un distances līguma, rēķinu sagatavošana, noslēgšana un izsūtīšana
 • Efektīvu uzņēmuma pārvaldības procesu nodrošināšana
 • Biznesa plānošanai un analītikai
 • Personāla atlase un vadība
 • Pieteikumu izskatīšanai un apstrādei
 • Jaunumu izsūtīšana

6. SIA “HAIRTEX” apstrādā personas datus uz šādiem tiesiskajiem pamatiem:

 • Ar normatīvo aktu noteikta juridiskā pienākuma izpilde
 • Leģitīmās intereses nodrošināšanai
 • Līguma noslēgšanai vai izpildei
 • Datu subjekta piekrišana

Personas datu glabāšanas ilgums

7. SIA “HAIRTEX” glabā personas datus atbilstoši definētajiem personas datu apstrādes mērķiem un normatīvo aktu prasībām, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

 • kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SIA “HAIRTEX” var realizēt savas leģitīmās intereses;
 • kamēr SIA “HAIRTEX” pastāv juridisks pienākums datus glabāt saskaņā ar normatīvajiem aktiem;
 • kamēr ir spēkā datu subjekta piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei, ja nepastāv cits datu apstrādes likumīgs pamats.

Sīkdatnes

8. Sīkdatnes ir teksta datne, kas tiek ievietota mājas lapas lietotāja datora pārlūkprogrammā, lai uzlabotu mājas lapas darbību. Saglabātas sīkdatnes ļauj mums atpazīt jūsu datoru. Atkārtoti apmeklējot SIA “HAIRTEX” mājas lapu un, izmantojot tikai ar paroli pieejamas mājas lapas sadaļas, sīkdatnes ļauj izvairīties no atkārtotas datu ievades.

Kāpēc SIA “HAIRTEX” izmanto sīkdatnes?

9. SIA “HAIRTEX” izmanto sīkdatnes šādiem mērķiem:

 • sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
 • mājaslapas funkcionalitātes nodrošināšanai;
 • iegūtu statistikas datus par lapas apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, lapā pavadīto laiku;
 • uzlabotu vietnes darbības efektivitāti.

10. Sīkdatņu ietvaros veiktās personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir SIA “HAIRTEX” leģitīmā interese.

11. SIA “HAIRTEX” neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu, tāpēc SIA “HAIRTEX” informē par sīkdatņu izmantošanu, bet neprasa Jūsu piekrišanu sīkdatņu ievietošanai atbilstoši likuma prasībām.

12. SIA „HAIRTEX” nesaista lietotāja IP adresi un e-pasta adresi ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, taču interneta vietnes www.marcinbane.lv lietotājs paliks anonīms.

Trešo personu sīkdatnes

13. SIA “HAIRTEX” mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, it īpaši, Google Analytics. Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem.

Sīkdatņu kontrole

14. Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija –www.youronlinechoices.com/lv).

15. Jūs varat dzēst visas sīkdatnes, kas jau ir saglabātas Jūsu datorā, un var noteikt, lai pārlūkprogramma neļauj tās saglabāt. Bet tādā gadījumā ir manuāli jānorāda izvēle katru reizi, kad apmeklējat vietni, un daži pakalpojumi un mājas lapas funkcijas var nedarboties.

Personas datu saņēmēji

16. Likumā noteiktos gadījumos SIA “HAIRTEX” var nodot informāciju trešajām personām. Tāpat SIA “HAIRTEX” var izmantot ārpakalpojumus, lai nodrošinātu efektīvāku savu funkciju veikšanu.

17. SIA „HAIRTEX” interneta vietnē www.marcinbane.lv apkopotos un uzkrātos datus informatīvos nolūkos un statistikas veikšanas nolūkos ir tiesīga nodot arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS ĻAUTU IDENTIFICĒT PERSONU, ŠAJĀ PROCESĀ NETIEK ATKLĀTI UN NETIEK NODOTI TREŠAJĀM PERSONĀM, IZŅEMOT PASŪTĪJUMUS, KURI VEIKTI AR APMAKSAS VEIDU "LĪZINGS" UN KUR JĀPĀRBAUDA PERSONAS DATI.

18. Personas dati netiek nodoti uz trešajām valstīm.

Piekļuve saviem personas datiem un citas datu subjekta tiesības

19. Lai saņemtu informāciju par personas datiem, kurus SIA “HAIRTEX” par Jums apstrādā, Jums ir jāiesniedz iesniegums:

 • rakstveidā, iesniedzot SIA “HAIRTEX” birojā Cēsu iela 31/3, "Barona Kvartāls", 7.ieeja (2.stāvs), Rīga, LV-1012, uzrādot personu apliecinošu dokumentu;

20. Datu subjektam ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, personas datu apstrādes ierobežošanu, iebilst pret personas datu apstrādi, lūgt personas datu labošanu atbilstoši Regulas noteikumiem.

21. SIA “HAIRTEX” veic saziņu ar datu subjektu, izmantojot datu subjekta norādīto kontaktinformāciju (telefona numuru, e-pasta adresi, adresi).

22. Ja Jums šķiet, ka Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību ir pārkāptas, Jūs varat iesniegt sūdzību personas datu uzraudzības iestādei.

Tiesības atsaukt piekrišanu

23. Ja personas datu apstrāde ir uzsākta un notiek saskaņā ar datu subjekta piekrišanu, datu subjektam ir tiesības to atsaukt, sūtot atsaukumu uz epastu: [email protected].

24. Piekrišanas atsaukums neietekmē datu apstrādes, kuras veiktas tajā laikā, kad Klienta piekrišana bija spēkā. Atsaucot piekrišanu, nevar tikt pārtraukta datu apstrāde, kuru veic, pamatojoties uz citiem tiesiskajiem pamatiem.

25. Lietotājam ir tiesības dzēst savu profilu, par to atsūtot pieprasījumu uz epastu: [email protected].  Šādā gadījumā pieprasījums tiek pieņemts tikai, ja tas nosūtīts no tā paša epasta, uz kuru reģistrēts lietotāja profils. 

Izmaiņas Privātuma politikā

26. SIA “HAIRTEX” ir tiesības jebkurā brīdī izdarīt izmaiņas, kuras tiek publicētas interneta vietnē www.marcinbane.lv.

 

VEIKSMĪGU IEPIRKŠANOS !

Jūsu MARCINBANE.LV


Pirkumu grozs